Kovářské kurzy a teambuilding

KOVÁŘSKÉ KURZY


Organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového?Pak 
jste na správné adrese.

  • Na našem kurzu si můžete vyzkoušet a osvojit základní kovářské technologie a dovednosti.
  • Kurzy jsou určené všem, koho láká pohled do rozpálené výhně a touha dát kusu kovu ušlechtilý tvar.
  • Pro ty, kteří budou chtít své znalosti dále rozšiřovat, máme připravené kurzy pro pokročilé.
  • Zároveň je možné s pomocí našich kovářů vytvořit individuální dílo či uměleckou plastiku od samotného návrhu až po finální instalaci.

Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to.

Kovářské kurzy probíhají při minimálním počtu 4 lidí, ale protože razíme heslo, že dobrého se vejde dvojnásob tak vás klidně může přijít až 8. A jelikož u výhně umí pořádně vyschnout, vody pro Vás máme vždycky dost a na malé občerstvení si taky troufneme.  

Jak dlouho a za kolik? 

Kovařina není práce kvapná a vy si ji můžete u nás dopřát celý den (9 - 16) za…… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH)
A kdyby to na vás bylo přece jen dlouho, můžete to zkusit na půl dne (9 -13 nebo 13 - 17.00) za…… 2.400,- Kč vč. DPH (1.984 Kč bez DPH)

TERMÍN PRO KURZY Z DÁRKOVÉHO POUKAZU PRO JEDNOTLIVCE JE TŘEBA DOHODNOUT NA TEL: 775733640 NEBO PŘES EMAIL: kovarna@kovozoo.cz

 
NABÍDKA PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ORGANIZOVNÉ SKUPINY

Návštěva kovárny baví malé i velké. 

Doba prohlídky se pohybuje od 40 - 60 minut. Děti se u nás dozví zajímavosti o kovařině i histrori černého řemesla jak u nás tak i ve světě. Pro menší děti máme i pohádku. Můžou si vyzkoušet nástroje nezbytné k práci kováře a nakonec zkusí jaké to je, vzít kladivo do ruky a skutečně se pustit do práceSpolečnými silami si vykujou pomocí základních technik jednoduchou věc, bez kteté by se nic neobešlo - kovářský hřebík. 

Pro školy, školky i organizované skupiny si můžete návštěvu kovárny domluvit ve dnech pondělí - pátek. Termín i čas je třeba domluvit telefonicky nebo přes náš email. Počet dětí není omezený, v případě velké skupiny se může rozdělit na více menších skupinek.

Cena za dítě je 40,- Kč 

 

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město


nebo přes

KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

601 382 320

exkurze@recgroup.cz